У Кривому Розі стартував 9 Всеукраїнський молодіжний фестиваль «Турбофлай»

Уже дев’ятий рік поспіль у Кривому Розі проходить Всеукраїнський молодіжний фестиваль «Турбофлай». На фестивалі з року в рік збираються більше 20-ти тисяч фанатів якісної музики різного віку зі всієї країни.

«Це унікальний фестиваль, який об’єднує на одній території музику, танці, гонки на швидкісних автомобілях, польоти в небі, екстремальні види спорту. Все це пробуджує вир емоцій, пронизує любов’ю й дарує незабутні враження», – сказав віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул під час відкриття фестивалю.

Цьогорічними хедлайнерами «Турбофлаю-2013» стали зіркові українські групи «Скрябін» та «Бумбокс». Програма фестивалю «Турбофлай 2013» поділена на 3 частини: День, Вечір і Ніч. Вдень проходять змагання з драг-рейсінгу, в якому беруть участь більше 100 учасників з усіх міст України, шоу каскадерів, фестиваль авто- й авіамодельного спорту, запуск повітряних зміїв та аеростатів, фестиваль вуличних танців тощо.

Увечері на музичній сцені виступають молоді українські рок-колективи. Завершають вечірню програму групи «Скрябін» і «Бумбокс». Усю ніч до 5-ої години ранку виступають провідні ді-джеї Кривого Рогу, а також DiabLik та Ira Champion.

«Успіх фестивалю «Турбофлай» надихнув нас на створення фестивалю «Бест Сіті», який за два роки став одним із найбільших в Україні та Європі музичних рок-фестивалів. Влітку цього року «Бест Сіті» зібрав у Дніпропетровську понад 120 виконавців та музичних колективів – світових і вітчизняних зірок з Європи, Росії та України. «Бест Сіті» та «Турбофлай» підтверджують, що для музики, як і для любові, немає кордонів, вікових та соціальних меж», – прокоментував Олександр Вілкул.

Програму фестивалю Турбофлай-2013, а також список учасників дивіться на офіційному сайті фестивалів. 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги