Україна стала найгіршою країною Європи, де можна було б народитися

Якби діти могли обирати де народитися, то Україну вони, напевно, уникали. Такої думки дотримуються західні аналітики, яких цитує Фокус. Так, у рейтингу країн, найкращих для народження (складений корпорацією The Economist Intelligence Unit), Україна посіла «почесне» 78-е місце. Нижче тільки Кенія (79-е) і Нігерія (80-е).

Оцінювалися держави за 11 критеріями: рівень життя, стабільність на ринку праці, рівноправ'я статей, географічне положення, рівень злочинності, оцінка особистого щастя, оцінка системи охорони здоров'я, сімейні цінності та ін.

Перші позиції в рейтингу посіли Швейцарія, Австралія та Норвегія. Україна ж потрапила до складу бунтуючих і бідних держав, де панує політичний гніт. Крім того, вона фактично стала найгіршою в Європі країною, де можна було б народитися. Утім, українські демографи з оцінками іноземних фахівців не згодні.

«Якщо говорити про ВВП, то ми дійсно в групі країн із низькими доходами. Але що стосується всіх інших критеріїв, то у нас ситуація значно краще, ніж у Нігерії. Такого рейтингу не повинно було бути», – стверджує фахівець Інституту демографії та соціальних досліджень імені Птухи Людмила Черенько.

Джерело: life.pravda.com.ua

Фото: comments.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги