Динамо Загреб (Хорватія) – Чорноморець

Два поспіль виходи в груповий етап Ліги чемпіонів стабільно закінчувалися останнім місцем. Цього разу хорвати зламали традицію, поступившись у матчах плей-оф скромній Аустрії.

З усього складу Динамо в першу чергу варто відзначити півзахисника Самміра – взимку минулого року чутки пов'язували найяскравішого гравця загребців з київським Динамо, але поки що Саммір залишається в клубі і роздає гольові передачі – 5 в 5 іграх. Також відзначимо старого знайомого Йєрко Лєко. Добре виглядає атака – молодий вінгер Жуніор Фернандес (забив 4 голи), дискваліфікований на гру з Чорноморцем форвард Судані (4 голи), форвард Дуже Коп (3 голи).

Чорноморець звик у цьому році пересилювати своїх суперників, докладаючи до результату рівно стільки зусиль, скільки треба. Група Ліги Європи – це дуже високий рівень практично для всіх підопічних Романа Григорчука (крім Олексія Гая, який за Шахтар грав у Лізі чемпіонів). Головне тут – старатися з усіх сил. У Чорноморця це чудово виходить. Одеситам дісталася непроста група, всі три суперники раніше грали в кваліфікації Ліги чемпіонів, і тим кращою може бути перемога.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Константин Андросов