Зустріч з Ольгою Фреймут

    Вчора до Запоріжжя прибула Ольга Фреймут зі зйомками новоствореної програми "Війна світів:Ревізор проти Шефа".О 18.00 на площу Леніна заїхала знімальна група. Ольга приїхала на півгодини пізніше.Всі з нетерпінням чекали її.І ось я її бачу. Жива. не екранна Ольга Фреймут. Я не повірив своїм очам.

  Вона розпочала цікаву розповідь про цю телепередачу.Відібрала кількох агентів,які розмовляють Французькою,Німецькою та Англійською мовами, для програми "Війна світів". Ці агенти сьогодні повинні були зіграти роль іноземців, які завітали до ресторану.Дещо розповіла про програму "Ревізор".Відтепер "Ревізор" буде їздити по провінційним містам.Першим містом у яке завітае "Ревізор" буде Новий Розділ,Львівської обл.Також Ольга Фреймут сказала , що "Ревізор"побуває і в моєму рідному місті Олександрія,Кіровоградської обл.

 Потім Ольга Фреймут роздала автографи та сфотографувалася з усіма бажаючими.А десь у стороні її чекала преса.Роздавши автографи вона підійшла дати інтерв`ю .Цікавим виявився журналіст місцевого телеканалу "Алекс".Він їй не задавав питань про "Ревізора", а одразу почав про особисте життя телеведучої.Вона зізналася,що в неї хтось є і "він не з Британії,не з Франції,не з Верховної Ради, а просто з України".

 Щодо самої Ольги, то я можу сказати, що це найвідкритіша журналістка Украни.Вона всім мило посміхалась, давала можливість порозмовляти з нею,іноді жартувала. А саме головне, що вона була без охорони.

P.S. Програму "Ревізор проти Шефа" у Запоріжжі ви можете побачити на Новому Каналі у листопаді.Це буде 7 випуск цієї програми. Гарного перегляду.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Антон Рудак