У Запоріжжі презентували монографію, присвячену Другій світовій війні

«Вечір Українських Справ» відбувся в Запоріжжі 26 вересня. В залі зібралися ті, кому було цікаво послухати презентацію монографії «Запорізький рахунок Великій війні. 1939-1945». У монографії на широкій базі недосліджених раніше архівних матеріалів, мемуарів, споминів, опитувань очевидців вперше у вітчизняній історіографії дослідили події періоду Другої світової війни на території краю.

У книзі описані такі події, як підрив Дніпрогесу, зрада, паніка та виснажливий героїзм 1941 року, гуманітарна, економічна та соціальна політика нацистів в 1941 – 1943 років, візит Гітлера до Запоріжжя, причини катастрофічних втрат радянських військ у період боїв на лінії Вотана й багато інших «спірних» моментів історії війни. У другій частині вечора запоріжцям запропонували презентацію гри «Джура». Це система позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді.

Насамкінець слово взяв директор МБУ «Центр Національного Відродження» Тарас Рондзістий, який розповів громаді про ті проблеми, з якими наразі зіштовхуються організатори гри, й перемоги, завдяки яким «Джура» живе та набирає популярності. 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги