Колектив «Юніверс-Тб» отримав подяку від організаторів Міжнародного молодіжного форуму «Бердянський ринг-2013»

Напередодні святкування Дня міста Бердянська громадська організація «Молодіжний клуб «Співдружність» за підтримки Посольства США в Україні та тісної співпраці з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Дебатна академія» провели шостий міжнародний дебатний турнір. Цього року, як і попереднього, він проходив на базі відпочинку «Славутич».

Участь у роботі форуму взяли більше 150 представників із різних куточків України, Росії та Білорусі. Команди (а їх було 38) дискутували на суспільно-важливі теми, підіймаючи правові, освітні та гендерні питання українською, російською на навіть англійською мовами.

Головні судді турніру – Назарій Боярський (активіст правового руху), Кирило Пеліванов (випускник турніру) та Марія Томакstrong> (журналіст газети «День») – залишилися задоволеними рівнем інформаційної та аналітичної підготовки шкільних команд.

Вперше інформаційну підтримку заходу забезпечували представники редакції навчальної лабораторії телевізійної журналістики Запорізького національного університету Максим Ливада та Тетяна Захарс. За високий вклад в медійне висвітлення турніру колектив студентської телестудії нагородили подякою від організаторів.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Лілія Ніколаєвська