Гурт "Бумбокс" проводить усіх через "Термінал Б"

Український хіп-хоп і фанкі-ґрув гурт "Бумбокс" випустив новий альбом під назвою "Термінал Б". Робота над цим альбомом тривала приблизно рік. І ось, 11 хітів від "Бумбоксу" знову тішать наші вуха. Усі пісні, як кажуть музиканти, вийшли досить різноплановими. Так, наприклад, деякі нагадують за стилем та подачею пісні з альбому "Family бізнес", інші занурюють нас у стару добру "Меломанію". Особисто я дуже скучив за "Бумбоксом" в усіх його проявах, тому я вже завантажив 11 нових композицій до свого програвача.

Альбом "Термінал Б" був записаний на студії "З ранку до ночі", на якому записувався також "Середній вік", і це була, як кажуть музиканти, ледь не найкраща праця зі звуком. Тому, чекаємо на шалене та драйвове звучання всіх композицій.

Цікаво те, що платівка отримала свою назву не випадково! Як каже вокаліст гурту Андрій Хливнюк, майже всі пісні були написані або ж у терміналі, або по дорозі додому з аеропорту чи навпаки. Тому над назвою цьго альбому не було великих міркувань.

"Термінал Б" включив у себе вже відомі великій аудиторії пісні "Дитина", "Ти одна" і "Піддубний Микола", який перетворився в просто "Колю". Загалом, в порівнянні з іншими "електричними" альбомами гурту "Середній вік" та "Всё включено", цей вийшов досить легким за звучанням.

Трек-лист альбому:

 1. Коля
 2. Дурень
 3. Шукай
 4. На ви
 5. Дитина
 6. Номер скрыт
 7. Пепел
 8. Этим летом
 9. Не на кого пенять
 10. Ти одна
 11. Кохана

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Денис Красніков