Конференція з британським послом у ЗНУ.

17 жовтня у стінах ЗНУ відбулась конференція з послом ВБ Саймоном Смітом. На конференції обговорювались теми входження України у Євросоюз та міжнародні відносини Британії та України.

 

До обговорення залучалися студенти ЗНУ,які активно задавали актуальні питання послу.

arial, verdana, sans-serif, ‘Lucida Sans’; line-height: 16px; background-color: rgb(237, 241, 245);”>Сам Саймон Сміт зазначав,що хоче, щоб між компаніями бізнесу та економіки Євросоюз був конкурентноспроміжним та успішним у різних галузях.

Значення угоди асоціації з Євросоюзом – це не тільки акт, а й адаптація к Європейським стандартам. Стимул ефективності охорони здоров'я, водопостачання, також це стосується й політики. Це можливість для українських компаній,щоб діяти та використовувати потенціал країни. 

Після конференції пройшла виставка,де усі охочі змогли також послухати промову посла. Він зміг не тільки спілкуватися з людьми на російській мові,але й намагався розмовляти українською.Все закінчилось тим,що завдяки приїзду Саймона Сміта студенти змогли бути проінформованими та насолодитися спілкуванням з іншомовними діячами. 

Будемо чекати нового приїзду,де розкриватимуться актуальні питання для усієї України.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Виктория Фастовец