Міжнародна фотовиставка газети «День» відкрилася в столичній галереї «Лавра»

У київській мистецькій галереї «Лавра» 25 жовтня відкрилася Міжнародна фотовиставка газети «День». На конкурс надійшло більше 2,5 тисяч робіт від 290 авторів. В експозиції ж представлені кращі 350 фото.

«У кожного зеленого є шанс з газетою «День», – під таким гаслом пройшло свято, де нагороджували й професіоналів, і любителів фотомистецтва. «Це справжній фотоврожай із яскравих знімків та червоно-зелених-яблук – символу мудрої зрілості та допитливої юності», – повідомлялося в анонсі до фотовиставки.

XV Фотовиставка має нову номінацію – «Цілі Розвитку Тисячоллітя», переможців у якій нагороджувала міжнародна організація Програма розвитку ООН.

Гран-прі – депозитний договір на 25 тисяч гривень – отримав Євген Малолєтка за роботу «Портрет на тлі гір». Минулого року він став володарем «Золотого Дня» – власної номінації газети «День» як засновника конкурсу.

Перед оголошенням переможця в головній номінації «Золотий День» головний редактор видання Лариса Івшина наголосила: «У нашому конкурсі перемагають не свої, а кращі. Ми пропонуємо це для всього українського суспільства, щоб перемагали кращі, а свої тоді, коли особливо хороші». Уперше за історію конкурсу цю нагороду здобула дівчина – авторка політичного фоторепортажу Наталя Кравчук. Її нагородили унікальною позолоченою прикрасою від студії ювелірного дизайну «HARARUK».

«10 років тому я подала на участь у конкурсі одну-єдину роботу й нічого не виграла, мені було дуже соромно. Але зараз у мене є ось це», – говорить Наталя, тримаючи приз.

Експозиція триватиме в галереї «Лавра» (вул. Лаврська 1, м. Київ) до 3 листопада. Вхід вільний.

Фото: www.day.kiev.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анна Ставицька