Жити, щоб подорожувати чи подорожувати, щоб жити

Нещодавно побачила картинку в Інтернеті з написом: «Життя надто коротке, щоб витрачати його на Запоріжжя». І зрозуміла, що це справді так. Скільки нових вражень, знань про іншу культуру та просто веселощів можна отримати, змінюючи своє місце розташування.

Мені здається, за те, ким ми є зараз, повинні завдячувати багатьом речам. Особливо впливає на формування нашого світогляду та особистості наше оточення, місто та країна, у якій ми живемо.  Адже саме менталітет людей та звичаї становлять наші будні дні, крок за кроком ліплять нас, наче з пластиліну. Коли ж змінюєш звичне середовище, відбувається культурний шок. Тільки уявіть: скільки місць ще не бачило наше око, скільки секретів природи не розгадав людський розум.

Так і хочеться взяти валізи та помчати у невідомі куточки земної кулі! Почати подорож можна і з міст України, адже не знайдеться абсолютно схожого, кожне – індивідуальне, потребує повного занурення та вивчення.

Якщо в силу фінансових або інших причин прямо зараз відправитись у подорож не виходить, не варто засмучуватись. Можна отримати естетичне задоволення, переглядаючи прекрасні мальовничі куточки планети, де ми обов’язково ще побуваємо!

Чарівні куточки планети on PhotoPeach

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Наталія Дробязко