Індустріальний куточок України

Донецьк. Індустріальний куточок нашої країни. Але в той же час дивовижно мальовничий,  привабливий та чудовий. На мою думку, головна його перевага саме у цьому контрасті : індустріальність-природність.

Відвідавши місто у мене безперечно залишилися гарні та теплі спогади. Основне завдання, яке я ставила перед собою, це побачити його з різних боків та порівняти з моїм рідним містом, Запоріжжям.

Здавалось би, міста однієї країни, сусіди, але чому я помітила таку вагому різницю?

Говорять, що одна з найголовніших проблем України – це дороги, та в Донецьку з ними все гаразд. Немов тільки-но устелені, вони супроводжували мене всю подорож.

Другий аспект – це насиченість міста різноманітними місцями відпочинку та розважальними центрами: сучасні парки, атракціони, каток, дельфінарій, власний аквапарк.

Мене здивувало, що коли я зайшла у двори, то побачила купу дитячих майданчиків з неушкодженими качелями (хоча це, звісно, повинно бути нормою, а не дивиною).

Я люблю своє місто і вважаю, що нам також могло б бути чим пишатись. Але мені стає сумно від того, що воно ніби нікому не потрібне. Маючи великий потенціал, маючи власну «перлину», власну красу, власну особливість, воно залишається нереалізованим, недобудованим та недоглянутим…

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Алина Деревянко