Творчі здібності юристів.

https://porogy.zp.ua/img/15598e1f08c8.jpgПротягом декількох тижнів молоді юристи  із Запорізького осередку Ліги студентів АПУ проводять тренінги для студентів різних факультетів із серії «Людина і правоохоронні органи ».

Цей тренінг у своєму роді унікальний  та неповторний. Студенти старших курсів юридичного факультету , а за сумісництвом організатори Іван Шумейко, Євген Артемов та Михайло Шевченко розігрували справжні сцени з різноманітних життєвих ситуацій, а потім ще й детально розбирали. https://porogy.zp.ua/img/7cfb5ab78984.jpgОкрім того усі сценки були різного характеру за участі холодної зброї та присутніх глядачів. Да що там: це був справжній театральний виступ із мораллю.

У вівторок  22 жовтня перший корпус Запорізького національного зібрал велику кількість журналістів. «Дуже приємно, що у журналістів виникає стільки запитань в процесі. Хоча, вам це потрібно, як нікому!» – прокоментував наприкінці Іван Павлович.

Давно вже не бачили студенти подібних цікавих,а головне потрібних тренінгів. Саме такий неофіційний формат проведення заходи найбільш ефективно доносить інформацію до студентів.

Факультет журналістики від щирого  серця вдячний за тренінг від Івана, Євгена на Михайла. 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Альона Маслякова