Олександрівська премія

 4 жовтня мені пощастило побувати на незвичайному заході , де людей нагороджували не за їх вміння  співати, танцювати, декламувати вірші, а за дещо інше, за що дійсно можна схилити голови-за їх добрі вчинки!

Олексанрівська премія це-премія якою нагороджуються люди , що  своїм прикладом розвивають культуру благочинності ,меценати та звичайні люди ,які готові прийти на допомогу в будь- який момент.

 

Переможців обирали в таких номінаціях:

«Благодійник», «Друга мама», «Посол доброї волі», «Спасибі на доброму слові», «Добре допомагати», «Лікар від Бога», «Добра справа», « Територія доброти», «Особливий подвиг».                                                                                                

 

Офіційною нагородою була статуетка срібного орла (яка означає красу сили і мужності духу), а не офіційна яку отримали не лише переможці ,а й всі номінанти -це безмежна подяка в очах людей та тихе спасибі ,яке звучить сильніше за всі красномовні та найгарніші слова в світі.

Цілий вечір всіх присутніх в залі вітали  чудовими виступами талановиті мешканці Запоріжжя. Лунали пісні у виконанні ,як і дорослих так і самих маленьких, можна було спостерігати й запальні танцювальні виступи.Я захоплено спостерігала за подіями.

 

 Але все ж таки найбільше мене вразили самі номінанти, тому що це самі звичайні люди, з якими я живу в одному місті, ходжу одними вулицями, може навіть зустрічаю їх кожного дня ,і при цьому навіть не здогадуюсь, що саме вони ризикують життям за для спасіння іншого, віддають останнє і не шкодують, ніколи не проігнорують крик допомоги і саме головне , не чекають нагород. Це не просто люди ,а дійсно «янголи добра». Вони  герої нашого часу, герої Запоріжжя, герої всієї країни!

 

В кінці вечора ведучі оголосили , що починають новий пошук Добрих людей. І я знаю ,що за наступний рік вони їх обов’язково знайдуть ,бо такі люди завжди були, є і будуть!!!!

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Ольга Махинько