До Дня Вчителя

   Наближається  професійне свято – День працівників освіти, або, як ми звикли говорити -День Вчителя. В народі кажуть, що професія вчителя – від Бога, всі інші – від вчителя. Бог наділив вчителя справжнім хистом: творити Людину з учня. Це вчитель відкрив нам світ знань, навчив розрізняти добро від зла, прекрасне від потворного.

 Вчитель – це та людина ,без якої неможливо стати повноцінною людиною. Вчитель вказує нам правильний шлях  у нашому житті.За все. чого  досягаємо у своєму житті,ми повинні дякувати вчителям. Адже саме вчителі виховали нас чуйними та добрими людьми.Тому я дуже вдячний вчителям моєї школи,що виховали мене та надали мені квиток в цей довгий шлях під назвою «Життя».

   Навчаючись в школі я побачив, скільки віддає вчитель,щоб потім його учні стали Людьми з великої літери.Професія вчителя –  це неабияка праця.Бо вчитель хоче, щоб його учні відчули те, що він хоче до них донести. Вчитель бачить в своїх учнях талант й  робить все можливе для того, щоб його розкрити. Ми повинні поважати вчителів за те,  що вони для нас зробили. І навіть через багато років приходити до них, щоб віддячити.
   Видатний український педагог В.О. Сухомлинський (доречі,  мій земляк) говорив: "Найглибший слід у душі свого вихованця залишає той, хто зумів розбудити почуття людської гідності, той, хто примусив маленьку людину задуматись над тим, для чого вона живе в світі". 
   Для кожного вчителя дуже важливо побачити результат своєї праці. А він, на мою думку, є. Всі мої однокласники вступили до вузів, всі вони хороші, виховані люди, завжди готові прийти на допомогу. А зараз ми вдячні викладачам ЗНУ,  що ми є їхніми студентами. Тож терпіння Вам, шановні викладачі, розумних і кмітливих  вам студентів, творчого натхнення, гарного настрою. А ми в свою чергу обіцяємо бути наполегливими в досягненні поставленої цілі.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Антон Рудак