Друга половинка що це?

Друга половинка що це? І чи важливо знайти її у житті? І хто повинен стати цією людиною? Це повинен бути друг чи кохана людина? Хто саме має стати другою частинкою твоєї душі?

Це вкрай важливо зустріти у своєму житті людину, якій можна довіритися, відкритися, яку можна не боятися. Головна проблема молоді це самотність, зазвичай людина не наважується розповісти, здавалось би, звичайні речі. Частіше за все люди бояться розкритися і сказати іншій людині щось більше ніж своє «ім’я». І якщо тобі пощастило зустріти «свою» людину з якою можна бути собою, розповісти деякі дрібниці зі свого життя, які ти не наважувався нікому відкрити, то це справді можна вважати подарунком долі. Вам колись доводилось чути слова: «Я це нікому не розповідав. Тобі я можу розповісти все»? Коли ти чуєш ці слова, ти справді розумієш, що потрібен йому… Коли ці голубі чисті очі дивляться на тебе, як на кращу людину на планеті, ти розумієш, що ви потрібні один одному.

Він… Я не кажу, що це кохання всього мого життя, бо я не знаю цього. Я не кажу, що це краща людина у світі, бо це не так.  Я не кажу, що він ідеальний, бо в нього  купа вад. Але він мій. Як би типово це не звучало, але справді його очі – це диво. Це, напевно, моя слабкість до незвичайних очей.

Голубі чисті очі… Це перше, що я помітила в ньому. І така, трохи екзотична, комбінація темного волосся зі світлими очима. У нього чітка приваблива, для мене, лінія губ. Пам’ятаю, коли ми тільки познайомилися я любила сидіти на рівні його вуст, і дивитись поки він розмовляв. Багато хто говорить, що ми схожі, і що у нас однакові усмішки. А ще я чула, що коли пара зовні схожі один на одного, то це на щастя, що то їхня доля.

У нього жахливий характер, в деяких моментах я ненавиджу його. Можливо, не по-справжньому, але такі неоднозначні відчуття бувають. Він Скорпіон за знаком зодіаку. Найгірший знак… У нього дуже важкий характер, я вважаю, що в цьому винна його прихована особистість. Його важко зрозуміти, він важко сходиться з людьми… Я відчуваю себе відповідальною за нього, бо він відкрився мені… І для мене це дуже важливо…                                                                     

  Я вдячна йому…

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Кристина Собко