Громадська організація «Місто Z» провела для молоді квест історичними місцями Запоріжжя

У неділю, 13 жовтня, в Запоріжжі відбувся квест «Козацькі перегони», організований громадським рухом «Місто Z» за підтримки мережі салонів комп’ютерної техніки «Комп’ютерний всесвіт», мережі салонів «Ваша Оптика», корпорації «Кераміст» та інформаційного тижневика «Улица Заречная».

Під час перегон учасники здолали 15 км, відвідали історичні місця та дізналися багато нового про історію Запоріжжя. У квесті взяли участь три команди.

«Нехай у перегонах змагалося небагато команд, але це було дивовижно! Учасників захлиснув азарт, вони намагалися впоратись із завданнями з усіх сил. Я радий, що нашій громадській організації вдалося провести такий захід для запоріжців. Незабаром розпочнемо підготовку до нового квесту, який плануємо організувати якісніше!», – прокоментував захід голова громадської організації «Місто Дмитро Шуманов.

Переможці отримали декілька подарунків: портативні колонки, подарункові сертифікати та дисконти від спонсорів квесту.

«Ми дякуємо організаторам та спонсорам акції! Вперше брали участь у подібному заході, але нам дуже сподобалося! Коли виконували завдання, нас охопив азарт та жага до перемоги! Ми не очікували на те, що переможемо, але, звісно, дуже раді», – поділилися враженнями переможці квесту Надія Плешкова та Алексій Купін

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги