"Соло для Соломії" Володимир Лис

 

 

 

Дочитавши останню сторінку я ще декілька хвилин сиділа непорушно та мовчала. Переді мною пробігло усе життя головної героїні. Цієї дивовижної жінки, за яким я спостерігала від народження до старості. І неначе з нею переживала все те ,що було спочатку з маленькою дівчинкою з синіми допитливими очима, яку називали «бджолиною сестрою» ,а потім вже з жінкою врода якої зачаровувала. Щастя ,любов, радість ,а потім втрата, зради ,розчарування усе це було .

З самого початку ця книга мені здалася схожа на  роман  Уласа Самчука «Марія» у якому теж історія життя жінки. Хоча це зовсім різні долі, шляхи, епізоди ,але їх поєднує –сила. Сила з якою головні героїні змогли вистояти ,з гордо піднятою головою пройти через проблеми, нерозуміння ,осуд. І не переставали прагнули до свого щастя!

У книзі «Соло для Соломії» ми бачимо безліч героїв ,які є цікавими ,а їх історії повчальні. І дійсно ,як сказав Т.Прохасько «Якби ми більше знали про життя інших, то могли б краще розбиратися зі власним життям».

Ця книга мене незвичайно вразила , та щось змінила у мені .Я раджу її прочитати .Гадаю кожен зможе знайти у ній ,щось своє.

 

 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Ольга Махинько