Україна подала заявку на проведення зимової Олімпіади-2022

Україна подала заявку на право проведення XXIV зимових Олімпійських ігор у 2022 році. Про це у Києві 14 листопада повідомив віце-прем’єр-міністр України Олексанр Вілкул під час конференції, присвяченій впливу Інтернету на економіку країни.

Згідно з інформацією на сайті МОК, виконавчий комітет організації визначить міста-кандидати на проведення олімпіади у липні 2014 року. Остаточне рішення щодо проведення Олімпійських ігор буде прийнято 31 липня на сесії МОК у Куала-Лумпурі (Малайзія). Наразі заявку на право проведення зимової олімпіади подали Казахстан, Швеція, Норвегія, Китай та Польща спільно із Словаччиною.

Нагадаємо, що зимові Олімпійські ігри проводяться кожних чотири роки в рамках Олімпійського руху. Право на проведення Олімпіади-2018 одержав Пхьончхан (Південна Корея).

 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Влада Ващенко

Україна подала заявку на проведення зимової Олімпіади-2022

Україна подала заявку на право проведення у Львові XXIV зимової Олімпіади 2022 року.

Про це на конференції, присвяченій впливу інтернету на економіку країни, 14 листопада повідомив віце-прем'єр Олександр Вілкул.

«Сьогодні 14-е число, й це був останній термін. Я хочу сказати, що ми подали заявку на участь в Олімпіаді-2022», – сказав він.

Згідно з інформацією на сайті Міжнародного олімпійського комітету, виконавчий комітет організації здійснить відбір міст-кандидатів орієнтовно в липні 2014 року, а остаточно місто-господар проведення Олімпіади-2022 оберуть 31 липня на сесії МОК у Куала-Лумпурі (Малайзія).

Наразі про намір боротися за Продовжити читання “Україна подала заявку на проведення зимової Олімпіади-2022”