Фільм «Тор 2: Царство пітьми»: На дев’ять світів полює нове зло (ВІДЕО)

Восени 2013 року американська компанія «MARVEL» порадувала прихильників екранізації коміксів новою частиною «Тора», випустивши «Царство пітьми».

Про сюжет

Нова частина «Тору» стосується, в першу чергу, не скільки «чуйних» братерських відносин між Тором (Кріс Хемсфорт) і Локі (Том Хіддлстон), стільки чергової раси, яка бажає Азгарду смерті та знищення. Цього разу завоювати 9 світів і змусити їх поринути в пітьму хоче Малекіт (Крістофер Екклстон) –  ватажок інопланетної раси. До того ж у битві дев’яти світів Земля і земна кохана Тора, астрофізик Джейн Фостер (Наталі Портман) беруть безпосередню участь у боротьбі зі злом.   

Акторський склад

У фільмі варто відзначити неперевершену гру сера Ентоні Хопкінса (Одін). Його роль, будучи другорядною, однак, відіграє велике значення в командному заліку кінострічки.

Наталі Портман, що виконала головну жіночу роль, також не можна залишити без компліментів. У кіно вона справжній астрофізик: допитлива, розумна, зі своєю інколи дивною поведінкою. Але Портман вдалося зобразити на екрані не тільки науковця, але й люблячу жінку, коханим якої є справжній бог.

Кріс Хамсворт – виконавець головної чоловічої ролі, що напередодні прем’єри фільму роздав інтерв’ю усім відомим і невідомим глянцевим виданням, на екрані, як завжди, показав себе… Тором, справжнім чоловіком, який вміє розв’язувати будь-які проблеми, що з’являються на його шляху.

Варто відзначити й чарівного Хіддлстона. Локі, хитрий і винахідливий, гармонійно  виглядав на спільному полотні картини.

Режисерська команда

Режисерами стрічки виступили Алан Тейлор і Джеймс Ганн. Композитор – Брайан Тайлер. Протягом усієї картини я чекала на грандіозний сплеск емоцій у поєднанні звуків скрипки, флейти, контрабасу та ударних, насправді ж сплеску не сталося. В цілому, музичний супровід непоганий, але він не асоціюється з фільмом і впізнати картину за композиціями буде важко.

Тайлер, який до другої частини «Тору» працював над музичним супроводом «Ілюзії брехні», «Залізної людини 3» та «Форсажу 5», вірогідно, не був готовий до створення музики для настільки епічного фільму. Єдине, за що можна похвалити композитора, – використання хору.

Оцінка: 8 із 10.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Дарья Григора