Опитування: Скільки часу на добу запоріжці слухають радіо

Четверта інформаційна революція з бурхливим використанням інтернету частково нівелювала вплив традиційних ЗМІ на громадську думку. Зважаючи на це, «Пороги» дізналися в запоріжців, чи правда, що середньостатистичний українець слухає радіо лише 15 хвилин на добу.

Анастасія Штефан, 16 років, школярка:

– Я слухаю радіо переважно в дорозі. Також, буває, зранку в маршрутці. Проте, як раніше, з радіоприймача, на жаль, зараз не слухаю, бо не маю вільного часу. А коли вмикаєш радіо на телефоні, все рипить та шипить, сильно не наслухаєшся. Привертає увагу гарний голос ведучих, жарти та молодіжна музика. Серед улюблених вітчизняних радіостанцій – «Люкс FM » та «Kiss FM».

Висновок>: Анастасія щодня слухає радіо близько 15-25 хвилин у дорозі.

Станіслав Семейкін, 19 років, студент:

– Слухаю з ранку в маршрутці чи через телефон, також вмикаю інтернет-радіо. Намагаюся якомога частіше слухати цей вид ЗМІ, бо він простий та заряджає позитивом. Серед улюблених станцій «Русское радио» та «Люкс FM». У них цікаві ведучі ранкових шоу та популярна молодіжна музика.

Висновок: за підрахунками, Станіслав слухає радіо 30-45 хвилин на добу.

Надія Васечко, 59 років:

– Ой, зараз радіо вже не те, що раніше, але я маю «брехунець», і мій ранок завжди починається з радіо. Дуже подобаються програми «Національної радіо компанії» (1 канал, «Промінь», 3 канал), але музичне наповнення їм потрібно змінити. FM-станції зараз не слухаю, тільки якщо десь в маршрутці.

Висновок: пані Надія слухає радіо десь 60-90 хвилин на добу.

Микита Налівкін, 22 роки, редактор інтернет-радіо «Юніверс»:

– Так, радіо слухаю дуже часто й не тільки у зв’язку з професією. А й тому, що щиро люблю цей вид ЗМІ. Я прихильник якісної музики, тому слухаю «Авторадіо» й «Ретро-ФМ», частіше за все, коли їду на роботу та з роботи.

Висновок: радіо забирає близько 40 хвилин часу Микити.

Олена Кудряшова, 25 років:

– Найчастіше слухаю радіо, коли готую їжу вдома, просто вмикаю, щоб було веселіше. Коли шукаю радіостанцію, увагу привертає музика та позитив ведучих, а ось відвертає реклама, хоча без неї ніяк. Слухаю «Люкс FM», «MFM STATION» та «Kiss FM»».

Висновок: прослуховування радіо займає 30-45 хвилин часу Олени. 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анастасія Холод