Замкнуте коло

Останній місяць осені для нашого вишу й так перенасичений подіями. Але для доброї справи завжди найдеться  містечко у щільному графіку. Центр культурно-масової роботи виступив із ініціативою проведення, свого роду «кола добра» у межах університету. Це замкнуте коло виглядає приблизно так. 

 

У Запорізькому національному є студенти Богдан Зинченко, Марія Уланова, Роза Мамєдова й Сергійко Деркач, які потребують матеріальної допомоги через тяжкий стан здоров’я.  У ЦКМР виникла ідея зібрати талановиту молодь Запоріжжя у стінах нашого вишу, зробити феєричний концерт, а символічні зібрані гроші за квиток будуть переслані на рахунок потребуючих студентів. Таким чином: студенти швидше одужують й повернуться у рідні стіни. Ось таке коло від якого усі тільки в «королях».

https://porogy.zp.ua/img/87694df9e961.jpgНа концерт були запрошенні танцювальні й музичні колективи «Юніті» й «Фенікс», співаки, серед яких Євген Василенко й Арсен Мирзоян! Спадково, але оператор із місцевого телеканалу заспівав на сцені разом із Арсеном, й до речі виявилось, що він не погано співає.

Концерт пролетів ніби за хвилину в атмосфері теплого душевного єднання. А кожен із присутніх може гордо заявити, що на день 15 листопада його добра справа виповнена стовідсотково! 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Альона Маслякова