Студенти ЗНУ розпочали боротьбу з наркотиками за допомогою тренінгів та кіновечорів

Студентська рада Запорізького національного університету розпочала соціальну акцію «Ми проти наркотиків!». Першим заходом у її межах став тренінг для волонтерів «Наркотики: причини та наслідки. Профілактика ВІЛ», який відбувся 25 листопада в ЗНУ.

Спікерами стали тренери та соціальні працівники місцевого філіалу Всеукраїнської організації «ЛЖВ» («Люди, що Живуть з ВІЛ»). Участь у тренінгу взяли студенти Економіко-правничого коледжу, біологічного, філологічного факультетів та факультету іноземної філології.

Серед багатьох питань, які розглядали під час семінару, окрему увагу приділили темі толерантного ставлення до людей з ВІЛ, нетиповим фактам про наркотики та їхньому негативному впливові на здоров’я людини.

«Студентська рада ЗНУ розпочала серію освітньо-соціальних проектів, у межах яких ми будемо торкатися найгостріших питань та звертати увагу студенства на проблематику шляхом неформальної освіти. Першою такою темою ми обрали наркотики і, замість плакатів та нудних лекцій, визначилися зі схемою тренінгів для волонтерів, зустрічей із людьми, які подолали залежність, і навіть запланували кіновечір», – поділився планами голова студради ЗНУ Антон Осадчук.

Зустріч від благодійного фонду «Сподівання» з наркопсихологом та колишніми наркозалежними відбудеться 27 листопада о 14.30 (ауд. 214 ІІІ-го навч. к.). Крім того, студентський актив ЗНУ запрошує бажаючих відвідати кіновечір, під час якого продемонструють культовий фільм оскароносного режисера Денні Бойла «На голці» (28 листопада, 17.30, актова зала ІІ-го навч. к.).

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги