На своїй персональній виставці фотограф Сергій Завгородній показав красу Криту та Праги

Персональна виставка фотохудожника Сергія Завгородього під назвою «Путевые заметки» проходить у салоні Запорізької обласної організації Національної спілки фотохудожників України. Митець представив близько 70 робіт, які зібрав, подорожуючи Словаччиною, Італією, Грецією.

На фото Сергій відобразив побут та архітектуру Праги, пейзажі й людей острова Крит, а також багато інших чарівних пам’яток світової культури.

«Найяскравіше враження на мене справили люди, які живуть на острові Крит, що в Греції. З ними легко спілкуватися й вони завжди готові допомогти. На стільки відкритих та цікавих людей я не зустрічав ніде! Щодо пам’яток архітектури, то найбільш вражаючі звичайно в Празі. Ці шедеври ні з чим не порівняти», – згадує Сергій Завгородній.

Це вже третя персональна виставка Сергія, і фотограф не збирається на цьому зупинятися. Наступним пунктом призначення стане Іспанія.

Фотограф зазначив: «Нова подорож для мене це завжди нове захоплення. На своїх фото я намагаюся зобразити світ так, як я його запам’ятав. Кожен нюанс має величезне значення – чи то ракурс, чи миттєвий промінець світла. Краса цього світу неосяжна, й мені захотілося поділитися нею з відвідувачами моєї виставки».

Фото взяті з веб-сайту фотографа.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Катерина Яцина