Азаров запевнив, що призупинити підписання угоди з ЄС довелося через МВФ (ВІДЕО)

Прем’єр Микола Азаров заявив, що останньою краплею для рішення призупинити підписання угоди з ЄС були вимоги МВФ. Про це він сказав під час години уряду у Верховній Раді.

«Останньою краплею стала позиція МВФ, викладена в листі, отриманому урядом 20 листопада поточного року», – повідомив Прем’єр-міністр.

«МВФ висунув вимоги надання кредиту. Вдумайтеся, в розмірі, необхідному для погашення боргів самого МВФ. Це підвищення тарифів на ЖКГ для громадян. Маємо заморозити заробітну платню, соціальну допомогу, суттєво скоротити витрати бюджета», – зазначив Азаров.

«Ми маємо ліквідувати льготний режим оподаткування для сільгосп виробників… Я хочу запитати у вас, так званих лідерів опозиції, відповідайте. Ви згодні з такими вимогами МВФ? Я, як прем’єр, не згоден», – сказав Азаров.

«Тому на перше місце було поставлено питання відновлення відносин з Російською Федерацією до врегулювання системних питань», – визнав Азаров. Це викликало обурення депутатів від опозиції.

Азаров сподівається, що проведення переговорів у тристоронньому форматі між Україною, Росією та ЄС нададуть можливість зняти протиріччя й продовжити просуватися певним стратегічним шляхом без катастрофічних втрат.

«Це рішення продиктоване виключно економічними причинами й носить практичний характер, ні скільки не змінюючи стратегічного характеру, закріпленого в законі про засади внутрішньої і зовнішньої політики», – переконував він.

Джерело: www.pravda.com.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги