Red Bull BC One 2013

Відбувся десятий фінал з брейк-дансу  Red Bull BC  One в Сеулі..Це був шалений викид емоцій і драйву. Виступи всіх  учасників були просто неймовірними. Вражала витримка, бездоганна підготовка і надзвичайна гнучкість. А також щирість всіх учасників. Нагадаю, що правила батлів дуже суворі. Якщо бі-бой штовхне свого опонента, то буде автоматично відсторонений від змагань. Фізичною силою нічого не доведеш, окрім того, що ти слабше і гірше танцюєш. Не завжди на танцполі панувала дружня атмосфера, але ніяких проблем не було.

Представник України – bboy Robin(Олексій Булгаков) вибув у другому раунді. Він увійшов у вісімку кращих  танцюристів світу. Його виступ був достойним і Україна пишається своїм учасником. Олексій Булгаков

У фіналі вийшли Mounir (Франція) vs Hong 10 (Південна Корея). Після трьох раундів , в яких кожен з бі-боїв показав чудову фізичну підготовку , представник Кореї переміг. Треба сказати, що Hong 10  не брав участі у змаганнях 2 роки. Повернення  бі-боя стало справжнім святом для його вболівальників. 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Тетяна Сивоконь