«Шиши, мені нужні шиши»

«Я хочу собі такого мужчину, щоб він був багатий, но не показував, що він багатий. Щоб він собірав дєньги на дєвушку, но не на простітуток, а щоб купляв мені духи, цвєти, собі костюм на свіданія. Щоб він був накачаний — саме главне! Обізатєльно прес, мускули, щоб мене захищав…». Ось такі критерії для вибору супутника життя є вирішальними для маленької, та, не дивлячись на вік, дріб'язково-розважливої дівчинки з Тернополю.  І при цьому неважливо, ким він буде працювати, головне – щоб забезпечував грошима. Тут ми бачимо не просто дитячу безпосередність, яка змушує дорослих посміхнутись та розчулитись, а реальну проблему покоління. 

Звісно, цілком зрозуміло, що за такий «наївний янгольський світогляд»  юна жертва меркантильності має дякувати своєму «високоінтелектуальному» оточенню. 

Питання в тім, що чекає на неї далі? Ким виросте? Дівчиною аля «губки пю», від яких потопаюсь соціальні мережі та клуби, приживалкою або особою з завищеними  вимогами  до людей, сформованими ще змалку та з відсутніми моральними цінностями? Жінкою,  якій не знайомі такі примітивні поняття, як гідність, бажання самореалізуватися, розвиватися та досягти рівню більшого, ніж статус «коханки міліонера»?

І це не кажучи про суржик, який буквально ріже слух. Отже, що таке «шиши» і які чоловіки їх мають, дитину навчили, а рідну мову знати необов’язково.

Що тут казати, якщо в рейтингу захоплень, розміщеному у  журналі для дівчат «Мадемуазель» , перше місце займає «кохання, флірт та успішні хлопці»? А інформації про те, що робити з невихованістю, відсутністю інтелекту, духовною бідністю, деградацією, журнал матеріалів апріорі не містить.  

Можливо, воно й краще, що така біда сталася з цією дитиною з нещодавно популярного на «Youtube» відеоролика  у ранньому дитинстві, коли ще є можливість перевиховати її примітивні, фіктивні погляди на стосунки між чоловіком і жінкою, а не пізніше. Та чи знайдуться гарні вчителі, чи вдасться дівчинці зрозуміти, що «шиши» – далеко не провідний показник позитивних якостей людини? Я сподіваюсь, що так. І вона зрозуміє, що її промова зібрала величезну кількість переглядів не через те, що вона розумна дівчинка і правильно розуміє сенс життя, а суто через абсолютну абсурдність змісту нею сказаного.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Екатерина Дарная