Здорова їжа? Ні, не чули.

Хотілось би поділитися з вами враженнями про цей «чудовий заклад».

Як і всі студенти, я не завжди маю час на корисну їжу, адже купа справ дають про себе знати. І ось в один чудовий день, під час прогулянки зі своїм другом ми вирішили «заглянуть на огонёк» в MC Foxy.

Розпочну як Ольга Фреймут. Єкстер’єр – заклад розташований у досить вигідному місці, тому що біля ринку Анголенко (місцеві мене зрозуміють) завжди ошивається багато людей. Відносно поряд автовокзал та залізничний вокзал. Тобто, людей в обідню перерву, саме у такий час ми там були, повинно бути багатенько. Але відкривши двері у приміщення я побачила декілька людей, на обличчях яких був смуток і розчарування.

Інтер’єр – як на мене, непоганий. У залі хотілось відпочивати, слухати ненав’язливу музичку та поглинати свою їжу.

І ось я наближаюсь до найцікавішого. Поки ми обирали щоб нам попоїсти, касири ледачо фасували якісь пакети. Було враження,наче вони цілими днями тим і займаються, що фасують обгортки. Згодом до каси підійшла касир, мій друг зробив замовлення, яке готували майже 15 хвилин (на секундочку, заклад швидкого харчування), а на мене взагалі ніхто не звернув уваги. Коли мій компаньйон забрав свою їжу, мене побачила дівчина і сказала : «Ой, а почему же вы не сказали про свой заказ». Можливо тому, що мене просто ніхто не почув. «С горем пополам» я замовила свій нещасний, але супер-пупер на думку моїм обідом принесли офіціанти. За це маленький плюс.

На скільки я знаю, MCFoxy мав би бути аналогом MCDonalds. Як і першому, так і у другому кафе є дитяча кімната для світкувать. На цьому аналогія закінчується.

У Маці ( так я далі буду називати MCDonalds) їжа звичайно ж не корисна, і це не новина, але доволі смачна. У ньому хоча б не продають алкоголь, що трохи, але спонукає до ЗОЖ. У анголенівському фаст-фуді є пивко, але немає навіть соку. У Маці у всіх стравах є зелень, овочі. Усе як на малюночку. У Фоксі (MCFoxy) – з цим дефіцит. У жодному з куплених нами бургерів немає зелені, нічого свіжого взагалі.
Щодо смаку, мені згадалась історія. Колись по дорозі до Запоріжжя у придорожньому кіоску я купила гамбургер, чи щось на кшталт цього. Увага, він був дешевший у два рази і у стільки ж смачніший. Згадаючи смак у Фоксі, мене нудить.

Поки ми сиділи за столиком та відходили від цього жаху, на екранах плазми почалась реклама закладу. «Найздоровіша їжа, найсмачніша, діти її полюбляють,….бла бла бла». Я була обурена. Та хіба ж можна їсти таку блювотину? Їсти дітям? Кожен день? Краще не їсти нічого,ніж це.

Отже, хотілось би підбити підсумки. По-перше, аналогії до Маку не вдалось ні краплі. По-друге, не в перший раз я впевнилась,що краще домашньої їжі нічого не існує. По-третє, обслуговування на дні шкали оцінювання. Більше ні ногою туди, буду обминати це місце.

Якщо комусь сподобався цей заклад, перепрошую. Це моя власна думка.
Харчуйтеся здоровою їжею!

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анастасія Воскобойнікова