Треба лиш повірити у себе

 

Фантазия – это всего лишь нереализованная реальность (Сэнсэй).

Дуже часто у повсякденному житті ми самі собі твердимо: «Я це не зможу», «Я боюся», «Я це не вмію», «В мене такого точно не буде», «В мене це не вийде» і так далі, щоразу зупиняючись перед якимись труднощами чи перешкодами. Але ми не здогадуємося, що такими словами й, навіть, думками ми самі ж привертаємо до себе невдачі та поразки у досягеннні своєї мети чи в здійсненні заповітної мрії.

Ще з давніх часів відомо, що усі наші думки та слова мають матеріальний характер, тобто вони мають особливість реалізовуватися в дійсність. Тому, якщо ми будемо думати, що все погано, щось не виходить зробити, то так воно насправді й буде. І досить відомий вислів «У здоровому тілі – здорові думки» слід перефразувати навпаки: «При здорових думках  – здорове тіло». Адже знаємо, що існує безліч випадків, коли люди позбувалися важких або й невиліковних хвороб лиш щиро повіривши в своє одужання. Тому аби здійснити все заплановане, слід спочатку повірити у те, що ви все зможете, уявити реальність, в якій ви вже це здійснили. І тоді ніякі перешкоди вже не страшні.

І, підтверджуючи вислів, з я кого починається матеріал, можна навести дуже цікавий випадок з історії. У 1896 році в Англії вийшла друком книжка Моргана Робертсона під назвою «Тщетность, или Гибель «Титана». У цьому романі автор описує загибель людей на величезному трансантлантичному лайнері, що прямував з Англії до Америки й на своєму шляху зіткнувся з величезним айсбергом. Англійцям така історія не сподобалася, його роман перестали друкувати, а згодом всі забули й про самого автора. Але згодом англійцям все-таки довелося згадати «фантастичну» історію, написану маловідомим Морганом Робертсоном. Трапилося це 1912 року після страшної катастрофи, що сталася з «найбільш міцним та надійним» пасажирським лайнером – «Титаніком». От тоді всі одразу згадали про роман, який буквально пророкував загибель корабля. Адже Робертсон майже точно описав сам корабель, його розміри, кількість пасажирів й саму катастрофу. А ще якихось 16 років назад це була лиш «фантазія» одного з письменників, яка здавалася нездійсненною.

Але це дуже сумний приклад, хоч і дуже вдалий. А ми з вами будемо формувати «свою реальність» своїми позитивними думками та непорушною вірою у її здійснення. Адже все можливо!

 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Юля Буревич