Літературний клуб «Інтонації» перезавантажився в Обласному центрі молоді

Літературний вечір «Інтонації: Перезавантаження» відбувся в Запорізькому обласному центрі молоді 27 листопада. Молоді запорізькі поети-аматори в дружній, затишній атмосфері представили свої твори та обговорили їх.

Літературний клуб «Інтонації», який базується на факультеті журналістики Запорізького національного університету, планує змінити свій формат: запросити до клубу не лише студентів ЗНУ, а й усіх бажаючих, кому набридло писати «в стіл».

Виступи сімох авторів, до речі, це були лише дівчата, супроводжувалися ліричною музикою та захоплюючим відеорядом.

Ніка Усатова та Ліза Леонтій  порадували присутніх своїми авторськими піснями, а декламування віршів В’ячеславом  Чиженком приємно вразило всіх.

«Я вважаю, перезавантаження «Інтонацій» відбулося! Ми знайшли свій формат і свого глядача. Вперше поетичний вечір проводився в напівтемряві. Поєднання поезії, відео, музики та імпровізованого театру тіней дали бажаний ефект. Дякуємо ЗОЦМ за допомогу з організацією та запрошуємо всіх охочих на наші вечори: і глядачів, і поетів»,поділилася враженнями голова клубу «Інтонації» та організатор вечора Катерина Майборода.

Приємною несподіванкою став виступ гостя літературної зустрічі Кирила Скоропада – він заспівав під гітару свою ліричну авторську пісню.

Подібні літературні зустрічі планується проводити щомісяця.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Євгенія Науменко