У Запоріжжі стартувала виставка фіалок, кактусів та інших домашніх квітів (СЛАЙД-ШОУ)

У будинку культури ім. Кірова проходить виставка кімнатних рослин, із яких найбільшу кількість складають кактуси та фіалки. Організатором цієї події виступив запорізький клуб «Фиалковое Кружево», а підготовка зайняла більше місяця. На виставці представлені більше двохсот видів різноманітних кімнатних рослин.

Проведення цього заходу, як розповіли одні з його ініціаторів – Ольга та її молодша дочка Ульяна, – пов’язане з бажанням трішки прикрасити наші сумні сірі будні. Адже й справді, це справжнє свято душі – побувати в оточенні такої кількості розкішних квітів, доторкнутися до їхніх м’яких пелюсток, відчути цей майже чарівний аромат.

<p style=”text-align: justify;”>
На заході зібралися також квіткові колекціонери, для яких роздобути новий вид кімнатної рослини – щастя вищого рівня. Так, наприклад, колекціонер-любитель Ольга прийшла на виставку, аби поповнити свою колекцію, яка вже складається приблизно зі ста екземплярів кімнатних рослин найрізноманітніших видів. Жінка відмітила, що цей захід – значний крок уперед усієї флористичної справи Запоріжжя, але все ж він поки не може зрівнятися за своїми масштабами та потужністю з виставками, які проводяться в Дніпропетровську та Києві. Проте Ольга залишилася під враженнями від побаченого та з задоволенням придбала декілька нових горщичків із квітами.

На виставці представлені особисті колекції запорізьких флористів, як приватні, так і тих, хто є членом клубу «Фиалковое Кружево». Кожен вид кімнатної рослини можна придбати за цілком помірною ціною, перед цим прослухавши рекомендації спеціалістів із приводу того, як правильно доглядати за новим членом сім’ї. Крім того, відвідувачі мають можливість насолодитися красою та оригінальністю різних виробів хенд-мейду: біжутерія, вітальні листівки, мило, футболки, сумки тощо.

Виставка працюватиме до 24 листопада включно.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Катерина Щербина