Справжні родинні цінності

 

…Хто матір забуває, 

Того Бог карає, 

Того діти цураються, 

mily: Verdana; font-size: 13px; line-height: 20px; background-color: rgb(254, 254, 254); “>В хату не пускають. 

Не так тії вороги, 

Як добрії люди – 

І окрадуть жалкуючи, 

Плачучи, осудять… 
Т.Г. Шевченко
 
Тисячоліттями великі уми людства намагалися зрозуміти , в чому сенс життя. Хтось вважав сенсом життя матеріальний добробут , для когось життя набувало сенс з душевною гармонією і спокоєм , хтось бачив життя у своїй улюбленій роботі. А не сім'я чи є справжнім сенсом життя?
 
Все на світі тимчасово  і не постійно. Вічна тільки любов батьків. З першої секунди , як немовля відкриває свої крихітні оченята і бачить любляче обличчя матері , він назавжди завойовує її серце. Ніжна турбота батька про свою донечку, повчання і душевні батьківські розмови з сином. Що на світі може зрівнятися з цим?
 
Істинне багатство людини – її сім'я. Люблячий погляд мами, оксамитовий голос тата , дружня підтримка братика не зрівняється ні з одним діамантом у сто карат. Почуття не купуються і не продаються, а де Ви знайдете таку щирість і непідробну любов, як не вдома, з коханими і рідними ?
 
Найголовніше в житті – це впевненість , що завжди знайдуться люди , які зрозуміють і допоможуть , які підтримають і дадуть слушну пораду , розділять горе і дійсно порадіють досягненням.
 
Моя сім'я для мене стимул у всьому. Всього на світі можна досягти , всі гори звернути , всі моря переплисти , заради слів «Я пишаюся тобою, донечко». А в моменти сумніву , страху невдачі і занепаду сил , можливість сховатися за широкою спиною брата і забути про всі проблеми окрилює і відкриває друге дихання.
 
Моя сім'я – моє багатство. І я буду цінувати і зберігати цей безцінний скарб завжди і за будь-яких обставин .
 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Diana Davityan