Алкоголь руйнує життя

Чи відомо вам скільки людей у світі страждають на алкогольну залежність? Я впевнена, що ви навіть не замислювалися над тип наскільки ці цифри великі.

Допоки ви всі залишаєтеся байдужими до цієї ситуації люди страждають, а разом із ними їх діти, які через своїх бальків-пияк живуть у злиднях, не бачать світу та не насолоджуються життям .

Як правило, до цього стану люди доводять себе несвідомо, а коли вже організм потребує нову й нову порцію спиртного, то неможливо відмовити. Алкоголь – це той самий наркотик, коли довго його не вживаєш починається так звана «ломка». Людині хочеться все більше і більше, при цьому вони не замислюються про наслідки.

Кожен з вас розуміє, що найстрашніше це жіноча залежність від алкоголю, а особливо дитяча. Коли дитина починає вживати алкоголь у невизначеній кількості потрібно одразу з цим щось робити, адже загине молодий організм, якому ще жити й жити. Але як же до цього дитина дійшла? Напевне, бачила як п’ють її батьки чи друзі вмовили на одну чарку горілки, а потім вже неможливо було зупинитися. У кожного своя ситуація, свої проблеми у сім’ї. Перш за все, якщо у вас є діти, пам’ятайте, що вони бачать усе, що ви робите та беруть з вас приклад, вони наслідують ваші вчинки у підростковому чи дорослому житті.

Хоча б на секунду подумайте про ці речі. Вам стало шкода цих людей? Якщо так, то дійте. Якщо у вас є знайомі, які потрапили у подібну ситуацію не відвертайтесь від них, запропонуйте свою допомогу, а з часом вони вам подякують.

 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Ирина Сигарева