Зимові вечори

Зимові вечори якісь зовсім інші ,особливі. Не зважаючи на свою холодність ,снігопади ,вітри вони дуже теплі та затишні. Саме зимою ти поринаєш у так званий спокій.

Це ідеальний час для того ,щоб поринути у свої думки, почитати якусь приємну літературу, поспілкуватися з друзями або просто подивитись фільм. Саме зимові вечори хочеться проводити вдома. Особливо коли на вулиці дуже холодно і мороз залишає свої візерунки на вікнах ,а ти можеш милуватися цією красою.

Також такі вечори можна проводити активно та весело, бо коли на вулиці йде лапатий та гарний сніг вдома всидіти важко. Хочеться пробігти по засніженим вулицям, зліпити снігову бабу, погратися у сніжки та просто впасти  у сніг та дивитися на небо. Це дуже весело і такі моменти є дійсно неповторними.
Також зиму можна любити за атмосферу свят. Новий рік ,Різдво це те чого всі чекають і до чого готуються. Здається ,шо у такі дні усі стають трохи добрішими ,привітнішими та трохи дітьми.
Веселощі ,запах мандарин, ялинки, цукерки – це все просто не можливо не любити. І саме у такі дні часто збираються сім’ї ,друзі і ті хто давно не бачились. Панує атмосфера любові та добра. А також чудеса .Чудова зимова казка у які всі вірять, яка вселяє людям надію та деяких навіть повертає до життя.

Ось саме за це я люблю зиму та її чудові вечори.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Ольга Махинько