Ганебний ляпас російському телебаченню від українського журналіста

Тижневий випуск новин на російському телеканалі ‘’Росія’’ сьогодні пройшов ‘’з українською родзинкою’’: у прямому ефірі телеканалу на зв’язку зі студією був репортер ‘’Росії’’ у Києві, який і натрапив на хороброго українського колегу. Віталій Сердюк буквально вліз у кадр та вручив репортеру найпрестижнішу акторську премію ‘’Оскар’’ зі словами: "Передайте Оскар телеканалу Росія і Дмитру Кисельову за брехню і ахінею стосовно Евромайдану!"

Напевно, лаконічніше, чіткіше та відвертіше висловити свою думку не зміг би ніхто. Якщо ви слухали думки експертів цього телеканалу щодо останніх подій у Києві, то, без аніяких вагань, погодитесь із діями вищезгаданого українського журналіста. Один і головних російських телеканалів надавав своїм глядачам настільки неправдиву та необ’єктивну інформацію, що слухати це українцеві було приблизно як самотужки поливати себе багном. Працівники телеканалу розповідали абсолютно несумісні речі та проводили абсурдні паралелі, щодо подій пов’язаних з Европейським Союзом та Україною. Припустимо, це ще пробачити можна, оскільки будь-який телеканал в ‘’демократичних’’ Україні та Росії мають свої провладні мотиви, та за їх спиною обов’язково буде стояти певна політична сила, але коли на власній прес-конференції президент РФ Володимир Путін говорив повністю безглузді та настільки суб’єктивні речі, що в цей час авторитет самого державного голови та всіх присутніх у залі, занадто швидко падав. Російський президент говорив приблизно про те, що Росія настільки могутня держава, що співробітництво з ЄС для неї буде регресивним, мовляв навіть рівень безробіття у країнах Європи складає більше ніж 40%, а в нашій державі – всього 5, тож навіщо нам потрібно себе заривати в землю? Невже російські глядачі настільки патріотичні, що можуть вірити тим словам Путіна? Чи, можливо, рівень його диктатури дійшов до сталінського, і громадяни країни банально бояться не погодитись із своєю владою?

Хай там як, але вчинок Віталія Сердюка дійсно вартий поваги та уваги. Не виключено, що журналіст буде покарний російською владою, але просто задумайтесь на якому б рівні могла бути українська журналістика, якби кожен працівник ЗМІ міг з такою легкістю та без страхом висловлювати свою думку? Мало того, що він дійсно доніс правду до глядача, але питання ще й утому, як він це зробив. Невже це не справжній журналіст, який чітко та різко, без аніяких вагань, показав своє ‘’Я’’? Хіба не цікаво переглядати за такого роду подіями, та мати таке телебачення?..

Певно що багато українських журналістів мають гострий розум, та для них не постане  проблемою вигадати щось подібне, але чи зможуть вони втілити свої ідеї у життя – це вже зовсім інше… 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Ценцура Костянтин