Інтернет залежність

З таким стрімким розвитком новітніх технологій та інтернету, у людей з’явилося безліч різних можливостей. Стало зручніше працювати ,навчатися, розважатися ,спілкуватися на відстані та багато іншого. Але разом з цим з’явилася одна хвороба, яка дійсно є страшною та розповсюдженою .Це інтернет залежність.

І спіймала цей вірус дуже велика кількість людей, при цьому сама цього не помічаючи. Але ж з розвитком соціальних мереж ми справді почали рідше виходити надвір за для звичайного спілкування. А навіщо ?Коли можна побалакати зі своїм другом чи навіть сусідом не встаючи зі стільця. І це страшно .

А  наприклад скільки сімей зруйновано. Люди можуть продовжувати жити разом ,але просто називатися "сім’єю" ,а не бути нею. Бо всі вже відділилися один від одного. І замість того ,щоб проводити зимові вечори за чашкою чаю та цікавими історіями, їздити на природу, мати спільні інтереси, спілкуватися усі біжать друкувати та читати якісь повідомлення ,або дивитися фотокартки колег по роботі. А діти в цей час які мають безліч проблем, замість того щоб поділитися своїми проблемами з рідними ,розповідають це зовсім не знайомим людям в соціальних мережах та слухають саме їх поради.

Тому може потрібно інколи просто вимкнути комп’ютер та поцікавитися як справи у тих хто поруч, не лише у повідомленні??

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Ольга Махинько