Лідер запорізьких активістів Ігор Артюшенко обговорив із мером питання, які найбільше хвилюють мітингувальників

Запорізькі мітингувальники на чолі з головою громадської організації «Українська справа» Ігорем Артюшенко нарешті прямо висунули вимоги запорізькому міському голові Олександру Сіну. Це сталося 10 грудня під час особистої зустрічі Ігоря Артюшенка з мером.

Пан Артюшенко оголосив питання, які найбільше хвилюють учасників акцій протесту в Запоріжжі. Серед них: вчасні та повні відповіді на запити засобів масової інформації, що направляються до міськвиконкому та комунальних підприємств, і відставка міського голови, його замів та керівників комунальних підприємств. Також громадян зацікавило особисте ставлення мера до подій 30 листопада 2013 у Києві.

У результаті зустрічі Олександр Ченсанович .php?id=15502″>розпорядився провести перевірку всіх отриманих звернень та запитів до органів міської влади та управлінь і дати вичерпні відповіді на ті з них, обґрунтованість яких не викликає сумнівів.

Із приводу відставки міського голови, його замів та керівників комунальних підприємств Олександр Сін заявив, що на сьогодні для цього немає законних підстав. Мер Запоріжжя запропонував Ігорю Артюшенко надати факти, які могли б довести протиправність дій посадових осіб, якщо такі є, сесії міської ради та правоохоронних органів.  

Свою думку з приводу трагічних подій на Майдані 30 листопада Олександр Ченсанович окреслив на сайті міської влади наступним чином: «Как городской голова и гражданин со всей ответственностью заявляю: решение любых проблем насильственным путем недопустимо. Недопустимо бить мирных граждан, недопустимо громить здания, недопустимо насилие в любых формах и проявлениях – от кого бы оно ни шло и какими бы благими намерениями оно ни прикрывалось. События последних дней в Киеве еще раз подтвердили, насколько хрупок общественный мир и согласие и как много необходимо усилий, чтобы его сберечь. Мы обязаны помнить, что взаимопонимания в обществе нельзя достичь с помощью оскорблений, угроз и насилия. Только объединение общества, а не противостояние, способно обеспечить достойную жизнь».

Ігор Артюшенко також поділився з «Порогами» враженнями від результатів зустрічі: «Ми досягли конкретних рішень та напрацювали план наступних дій. Сподіваюся, обіцянки, надані Олександром Сіном, будуть виконані й він дотримає своє слово. Дещо нелогічною, як на мене, є позиція мера щодо подій в Києві 30 листопада. Засуджувати побиття «Беркутом» мирних громадян і при цьому не вимагати притягнути до відповідальності тих, хто віддавав злочинний наказ, неприпустимо».

За матеріалами офіційного сайту запорізької міської влади

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Марина Ботнарева