Нинішня молодь, яка вона?

"Все було б смішно, якби не було так сумно…" – так говорять про нинішню молодь.  А ви не задумувались, чому так ?                                                    На жаль, сучасна молодь зовсім відрізняється  від старшого покоління. Із кожним роком 50 % покоління починає деградувати.  Перед ними постає безліч проблем, які вони не можуть вирішити.  Ці проблеми стосуються кожного третього підлітка, зневірившись в собі вони не знають куди себе подіти, на цьому шляху у них виникає безліч проблем такі як: неповага до рідних, старших, до оточення, проституція,  алкоголізм та наркоманія, крадіжка, насильство, вбивство, СНІД, проблема пошуку себе в житті, втрата відповідальності і майбутнього, неосвіченість, безробіття тощо.                                                                                                          

Зневірившись в собі молоде покоління починає створювати такі собі "субкультури"  типу(мене тут зрозуміють). Якщо на вулицях міста побачите неординарних підлітків, не лякайтесь, вони так виражають себе, молодь хоче людям донести, продемонструвати та заявити про свою особистість, що вони не такі, як усі.

«Наша молодь любить розкіш, вона погано вихована, вона глузує з начальством і анітрохи не поважає людей похилого віку. Наші нинішні діти стали тиранами, вони не встають, коли до кімнати входить літня людина, суперечать своїм батькам. Попросту кажучи, вони дуже погані. »
Сократ, ок. 380 до н. е..

Але все  залежить від виховання .. Батьки повинні бути для своєї дитини опорою, не критикувати її  за найменшу провину. Навіть, якщо донька чи син щось зробили неправильно, рідні повинні говорити про це,  все одно батько чи мати будуть після цього нас любити. Адже погана не дитина, а вчинок, який вона зробила.                                                                                  

І на кінець скажу, якими б ми не були, все одно ми повинні бути людьми.

 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Кристина Шефер