Не відкладай мрію на завтра

Ми весь час живемо в очікуванні якогось дива. Нам весь час здається: те, що ми маємо сьогодні, зараз, в цю хвилину не є справжнім об'єктом наших бажань і прагнень. Нам здається, що відбувається тут і зараз – це тимчасове, нічого не значуще або малозначне явище, всього лише одна із сходинок до справжніх можливостей. Ми думаємо, що наш зоряний час, який потрібно реалізувати, ще попереду. А значить, зараз можна ігнорувати. Так ми і поступаємо. Ми ніби не віримо, що можемо стати успішними, щасливими вже зараз.

 

Як часто буває так. У якийсь момент доля підносить нам на блюдечку якусь можливість, а ми, засліплені описаним вище стереотипом, не можемо побачити в ній саме ту можливість, яку з нетерпінням чекали, і … не використовуємо її. Залишаємо її позаду, як собаку, яку не взяли на полювання. А вона просилася … 
 Деякі, правда, відкидають шанси, що даруються життям, не з-за цього стереотипу, а через те, що у таких людей лінь сильніше бажання досягти успіху.
 
У рамках порушеної теми неможливо не сказати про … МРІЇ. Мрія – це якраз те, що у свідомості більшості представляється як щось далеке, майже недосяжне, десь там, у захмарній висі … Цей стереотип настільки міцно вжився в нас, що нам часом просто і в голову не приходить, що ця сама мрія може здійснитися не через 20-30 років, а прямо зараз! А як тільки ми вважаємо, що на втілення мрії в життя найближчим часом сподіватися не доводиться, то й поспішати робити щось для її досягнення нема чого.
 
Ось і виходить, що мрії збуваються наші через той самий 20-30-річний термін, коли ми вже до них зовсім охололи, або не збуваються взагалі … 
 Як бути? А так – ламати стереотип: не відкладати мрію на завтра. Твори життя сьогодні, тут і зараз. У тебе є мета, ти методично просуваєшся до неї і це супер. Але подумай гарненько: не виключено, що в тебе є шанс (чи реальна можливість?!) Отримати бажане негайно:. І якщо така можливість є – що зупиняє тебе? Бери жадане! Тим більше: чи не заради мрії ми живемо? ..
 
Багато людей живе не живучи, але тільки збираючись жити. 
 В. Бєлінський.
 
Життя – це те, що трапляється з нами, поки ми будуємо плани на майбутнє. 
 Т. Ла Манс.

 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Даша Климак