Обіцянок багато, а дій мало

Усі ми знаємо наскільки важливо берегти навколишнє середовище. Яким ми його залишимо нашим нащадкам, у такому і будуть вони жити.

Гадаю, кожен з вас у свої 17-18 років ще хоче прожити довге та головне здорове життя. Для цього потрібно поважати мати-природу, не забруднювати її, будувати нові заводи по переробці сміття та очистці повітря, саджати дерева, створюючи нові парки, лісі та лісосмуги.

Усі ці речі розуміємо як ми, підлітки, так і політики та бізнесмени. Коли ми обираємо президента чи депутатів у Верхову Раду, то кожна партія пропонує нам свою програму розвитку країни. Одне з найголовніших у цьому списку – це саме покращення навколишнього середовища. Але, нажаль, на справі мало хто виконує ці обіцянки.

Звичайно, заради піару ми доволі часто бачимо по телебаченню, як депутати та бізнесмени саджають дерева в парку, але це лише одноразова акція і більше подібного не відбувається. Люди повинні своїми силами облаштовувати дитячі майданчики у дворах, робити свій маленький куточок чистішим та яскравішим.

За усіма своїми проблемами часто депутати та бізнесмени забувають, що обіцяли народові. Вони не думають про наших нащадків, про те, як і де вони будуть жити, як наша країна буде виглядати через 20-30 років. А варто би замислитися…

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Ирина Сигарева