Асоціація з ЄС

Асоціація з ЄС

Сьогодні це словосполучення ми бачимо на перших сторінках газет та у кожному вечірньому випуску новин, ми наштовхуємось на обговорення в різноманітних форумах, сайтах, щодня чуємо це по радіо, коли їдемо в університет , на роботу, чи до родичів у гості, та коли повертаємось звідти.

На сьогодні всім відомо, що український народ активно «рветься» до Євросоюзу. Та чи справді нам це потрібно?

По-перше, економіка України стоїть зараз не на належному рівні. Чи буде наша промисловість чи інший товар користуватися попитом серед країн ЄС? Чи будуть наші підприємства конкурентоспроможними з підприємствами країн Євросоюзу?

По-друге, а чи всім країнам затишно в ЄС?

Наприклад, Німеччина. З моменту вступу в ЄС всі ціни стали європейськими, а зарплата залишилася колишньої. Жителі Німеччини були вкрай незадоволені.

Багато поляків після вступу до ЄС їздять на Україну за продуктами. А бензин, який значно подорожчав у нас, поляки вважають, що його продають за дуже привабливої ціною. Така ж сама ситуація і з Румунією. Безробіття та бідність як були до вступу в ЄС, так і залишаються й донині.

Отже, ніколи не потрібно сподіватися на когось або на щось, тим більше, що це ЩОСЬ для нашої країни незвідане.

Хтозна, може Євросоюз – це успішне, без турботливе й щасливе майбутнє для України.

Але давайте спершу навчимось вирішувати свої проблеми власноруч, а потім вже будемо покладатися на розумних дядичок з ЄС, Америки чи Росії.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Алина Сьюттон