Янукович та опозиція вирішили проявити мудрість і змінити тактику (ВІДЕО)

Лідер «Третьої Української Республіки» Юрій Луценко запропонував активістам вигідну альтернативу замість кривавої війни з «беркутівцями» – взаємне незастосування сили на барикадах по вулиці Грушевського.

За словами Луценка, «Беркут» вже перетворився на фашистську організацію, проте «від барикад недосяжний, він ховається за спинами солдатів Внутрішніх військ та курсантів, багато з яких навіть стоять у туфлях».

Екс-міністр МВС нагадав, що за ніч Майдан вдалося серйозно укріпити. «З боку Європейської площі Майдан тепер перегороджено двохтонними бетонними блоками. Тепер у центр української столиці не потрапить навіть бронетехніка», – запевнив Луценко.

На його думку, предметом для початку повноцінних переговорів має стати скасування Верховною Радою диктаторських законів.

Тим часом Президент Віктор Янукович також прийшов до висновки, что конфлікт треба вирішувати новими методами. Він обговорив із Головою ВР Володимиром Рибаком необхідність розглянути ситуацію в країні на позачерговій сесії Верховної Ради.

«Ви знаєте, що масові заворушення, які відбулися останнім часом, супроводжувалися насиллям, кровопролиттям, підпалами. Тобто сьогодні ситуація вимагає негайного врегулювання. Я просив би Вас закликати депутатів зібратися й обговорити цю ситуацію», – сказав Президент.

На переконання Януковича, парламент має стати майданчиком для продовження врегулювання політичної кризи.

«Ті переговори, які сьогодні йдуть у мене з опозицією, – це одна частина врегулювання політичної кризи. Друга частина – цю дискусію потрібно переводити на парламентський майданчик. Пропозиції, які будуть напрацьовані й під час моїх переговорів, і під час підготовки до сесії разом із народними депутатами, треба розглянути в парламенті», – зазначив Янукович.

У відповідь Голова ВР Володимир Рибак погодився з необхідністю проведення засідання. «Є дуже багато питань, які треба вирішувати не на Майдані, а в сесійній залі. Справді треба, щоб опозиція й більшість зібралися та розглянули ті питання, які виникають: і відставка уряду, й по тих законах, які Верховна Рада прийняла», – зазначив Рибак.

Позачергову сесію Верховної Ради призначили на 10.00 вівторка, 28 січня.

Фото: http://sled.net.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Марина Ботнарева