Факультет журналістики ЗНУ потоваришував із американським державним університетом Монклер

Факультет журналістики Запорізького національного університету розширює кордони своєї співпраці з іншими медійними школами. Новим кроком у налагодженні партнерської  діяльності журфаку з іншими вищими навчальними закладами став американський державний університет Монклер штату Нью-Джерсі. На сьогодні він є однією з найбільших вищих шкіл штату й нараховує близько 250 спеціальностей.

Серед інших факультетів, які є дотичними до тих, що вміщує Запорізький національний, в цьому університеті є також школа журналістики.

Ще з 1999 року в декана факультету журналістики ЗНУ, професора Володимира Манакіна склалися наукові, адміністративні та дружні контакти з науковцями цього американського вишу. На сьогодні ж американські колеги пропонують співпрацю як викладачам ЗНУ, так і студентам.

Зокрема, відомий тележурналіст, продюсер «Network Television News» Стів Маккартні запропонував запорізьким студентам формат спілкування зі студентами їхнього університету через таку форму, як «листи з України», де б молодь розповідала американським колегам про нашу державу, її історію, національні традиції.

Оскільки університет Монклер також має телестудію та радіостанцію, майбутні журналісти зможуть обмінюватися досвідом не лише через інтернет, а й у реальному житті в межах освітніх програм.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Марина Галич