«Інтерньюз-Україна» проведе лекцію з медійної грамотності для студентів ЗНУ

Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» 6 березня в межах циклу на тему «Критичне мислення та сприйняття медіа-повідомлень» проведе лекцію для студентів факультету журналістики Запорізького національного університету та всіх бажаючих, хто усвідомлює важливість медійної грамотності, а також хоче розвинути здібності зважено й аргументовано оцінювати медіа інформацію.

На заході студенти дізнаються про стандарти новинної журналістики та основні типи медіа-маніпуляцій, методи й технології, за допомогою яких журналісти, більшою чи меншою мірою, дезінформують глядачів, слухачів або читачів. Отримані навички дозволять студентам самозахиститися від недобросовісної медіа-інформації та приймати усвідомлені рішення на основі критично осмисленої інформації.

Під час лекцій студенти навчаться:

– розуміти принципи побудови медіа повідомлень;

– критично сприймати інформацію  та правильно її трактувати;

– відрізняти головне від другорядного у щоденному потоці інформації;

– розуміти техніки медіа-маніпуляцій та не піддаватися їм.

Лектори:

Тарас Петрів – Президент фундації «Суспільність». Працював кореспондентом газети «Молодь України», спеціальним кореспондентом міжнародного відділу газети «Голос України», співпрацював із медіа Польщі, Словаччини, Болгарії, ФРН. Був заступником директора Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка, завідувачем кафедри міжнародної журналістики, керівником Інформаційної служби Секретаріату Президента України, головою Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі.

Костянтин Квурт – медіа-експерт, Голова Правління МГО «Інтерньюз-Україна», однієї з найбільших неприбуткових організацій в галузі медіа в Україні, яка займається реалізацією проектів, спрямованих на розвиток медіа, журналістики й громадянського суспільства. Був заступником голови Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі при Президентові України, членом Громадської ради Національної телекомпанії України та членом Громадської Ради з питань свободи слова та інформації.

Лекція відбудеться 6 грудня о 11.25. Місце проведення заходу буде повідомлене пізніше. 

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги