Запорізькі юристи обговорили шляхи подолання та протидії рейдерству в Україні

Засідання круглого столу на тему «Адміністративно-правове регулювання забезпечення протидії рейдерству в Україні» відбулося 7 лютого на юридичному факультеті Запорізького національного університету.

На заході були присутні викладачі юридичного факультету ЗНУ, юристи-практики, актив Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету та представники Запорізького осередку Ліги студентів АПУ.

Аспірант кафедри адміністративного та господарського права Юрій Берлач виступив із доповіддю, у який висвітлив теоретико-правові засади протидії рейдерству в Україні, механізм адміністративно-правового забезпечення протидії рейдерству та його удосконалення. Доповідь викликала жваву дискусію серед викладачів. Так, присутні поцікавилися, наскільки окреслена тема досліджена в країнах СНД, а також можливістю запозичення позитивного зарубіжного досвіду для України.

Учасники круглого столу обговорили ж можливі способи вирішення проблеми застосування адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з рейдерством, та розуміння рейдерства як загрози національній безпеці України.

Голова Запорізького осередку Ліги студентів АПУ, студент третього курсу Іван Шумейко висловив зауваження щодо недостатнього нормативного врегулювання цієї проблематики.

Доповідачі використовували презентаційний матеріал, сформований із емпіричних даних Державної служби статистики України, Антимонопольного комітету, Фонду державного майна України.

Джерело: sites.znu.edu.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги