Обласний етап конкурсу-захисту робіт МАНу зібрав більше 350 школярів у стінах ЗНУ

Обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук України відбувся 16 лютого на базі Запорізького національного університету. Участь у заході взяли більше 350 школярів.

Урочисте відкриття конкурсу та пленарне засідання відбулися в актовій залі другого навчального корпусу ЗНУ. Відповідальний секретар приймальної комісії ЗНУ Станіслав Іваненко ознайомив учасників заходу з умовами прийому до вищих навчальних закладів України у 2014 році та особливостями зарахування переможців (1-3 місця) третього етапу конкурсу-захисту МАН України. Відповідно до місця учень отримує додаткові бали до загального рейтингу при вступі до ВНЗ: за перше місце – 50, за друге – 40, за третє –30 балів.

Після закінчення пленарного засідання робота другого етапу конкурсу-захисту продовжилася у шести відділеннях: хімії та біології, екології та аграрних наук; історії; філософії та суспільствознавства; філософії та мистецтвознавства; технічних наук, фізики й астрономії, математики, економіки, комп’ютерних наук; наук про Землю.

Джерело: sites.znu.edu.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги