Відомий журналіст і релігійний діяч Руслан Кухарчук розповів медійникам-початківцям про переваги роботи в інтернет-ЗМІ

Представник громадської організації «Асоціація журналістів, видавців і мовців «Новомедіа», відомий журналіст і релігійний діяч Руслан Кухарчук 18 лютого завітав до Запорізького національного університету. Під час його зустрічі з викладачами і студентами факультету журналістики йшлося про особливості та переваги роботи медійників в інтернет-виданнях. Крім того, пан Кухарчук презентував книгу «Новий журналіст», створену журналістами-практиками й присвячену актуальним питанням роботи ЗМІ.

Це другий візит Руслана Кухарчука до ЗНУ: кілька років тому він провів для майбутніх журналістів майстер-клас із професійного висвітлення релігійних питань у світських ЗМІ. Цього ж разу спікер наполіг, щоб зустріч зі студентами проходила в форматі діалогу.

Пан Руслан коротко розповів про свою кар’єру, основні завдання, які ставить перед собою «Новомедіа», а також презентував книгу «Новий журналіст», де йдеться про юридичні аспекти та практичні особливості журналістської роботи.

Під час другої частини майстер-класу слово надали студентам. Журналісти-початківці цікавилися, як не перейти межу між об’єктивним та суб’єктивним висвітленням подій, яким чином обирати джерела інформації, аби отримати об’єктивну картину сьогодення тощо.

Наприкінці заходу пан Руслан запросив студентів взяти участь у міжнародному форумі від «Новомедіа», який минулого року протягом трьох днів зібрав 50 спікерів, а також запропонував інформаційні буклети всім зацікавленим у діяльності його організації.

Джерело: sites.znu.edu.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги