Під час наукового круглого столу студенти-економісти ЗНУ обговорили ризик-менеджмент і його складові

На базі економічного факультету Запорізького національного університету 21 лютого відбулося засідання круглого столу «Ризик-менеджмент у системі фінансово-економічної безпеки». Захід провели у межах діяльності студентської наукової проблемної групи «Формування стратегії національної безпеки України», що діє на базі кафедри управління фінансово-економічної безпекою і проектами.

Організаторами роботи круглого столу стали завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами, доцент Олександр Лепьохін, заступник декана економічного факультету з навчальної роботи, доцент Ольга Іващенко, а також голова Наукового товариства студентів та аспірантів економічного факультету, студент четвертого курсу Олександр Коробов і студентка третього курсу Майя Онищенко.

“text-align: justify;”>
На початку заходу модератор  Олександр Лепьохін представив експертів і викладачів, які взяли участь у засіданні, серед них: декан економічного факультету, професор Алла Череп, заступника декана з наукової роботи, доцент Андрій Линенко, заступник декана з виховної роботи, старший викладач Вікторія Сьомченко, заступник декана з навчальної роботи, доцент Ольга Іващенко, завідувач кафедри обліку і аудиту, професор Надія Шмиголь, завідувач кафедри управління персоналом і маркетингом, доцент Валентина Гельман, професор кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Віталій Любімов, професор кафедри фінансів і кредиту Володимир Бугай, професор кафедри міжнародної економіки та економічної теорії Володимир Вишняков, асистенти кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Анастасія Пухальська та Лілія Бехтер.

На початку засідання декан факультету, професор Алла Череп привітала присутніх на заході й наголосила на актуальності теми, яку обрали для роботи круглого столу його організатори. Також Алла Василівна відзначила роботу студентів-учасників засідання, які комплексно підійшли до висвітлення важливого питання. Зокрема, вони звернули увагу не лише на фінансово-економічну, але й на соціальну безпеку діяльності підприємств.

У своїх виступах доповідачі розглянули нові підходи у формуванні стратегії в системі фінансово-економічної безпеки, ризик-менеджмент як основний інструмент стійкого розвитку підприємства, забезпечення економіко-фінансової безпеки на рівні регіону й усієї країни, особливості забезпечення фінансової безпеки у різних галузях виробництва.

Експерти заходу Алла Череп і Віталій Любімов проаналізували доповіді учасників, вказали на їхні сильні сторони, а також на моменти, над якими можна попрацювати в майбутньому. Кожен виступ викликав запитання у присутніх, а деякі наукові розвідки супроводжувалися активним обговоренням.

Джерело: www.znu.edu.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги