Жовто-блакитне європіаніно в центрі Запоріжжя користується неабияким попитом серед городян (ВІДЕО)

У центрі Запоріжжя, на площі імені Олександра Поляка, стоїть жовто-блакитне фортепіано. Сюди інструмент принесли євромітингарі. Тепер кожен охочий може послухати та пограти живу музику. «Піаніно по всій Україні» – акція, у межах якої і встановили інструмент посеред площі.

«Ми його купили через інтернет за невелику ціну. Коли власник почув, що воно буде просто стояти на вулиці, нам одразу скинули ціну», – розповіла організатор акції в Запоріжжі Дар’я Козлова.

Піаніно не стоїть без діла. Анжеліка – звичайна  перехожа, й хоча грати для великої аудиторії соромиться, сідає за інструмент із задоволенням: «Взагалі-то хотіла прийти сюди раніше, пограти на мітингу, коли він у нас проходив. Але оскільки я людина сором'язлива, прийшла, коли вже всі розійшлися й зіграла тільки для своїх друзів», – поділилася Анжеліка.

Ті, хто не вміють грати, осторонь не залишаються: вони не тільки слухають, а й підспівують. Організатори «Піаніно по всій Україні» за інструмент не хвилюються, вірять в чесність запоріжців: «Ми віримо, що у нас дуже віддані люди, до інструменту, до музики, тому кожен може прийти і пограти», – додала Дар'я Козлова.

Фото: z-city.com.ua

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Юлія Козиряцька, Євгеній Нартов