Запоріжці можуть подати податкові декларації до першого травня

Державна податкова інспекція нагадує, що продовжується кампанія з декларування громадянами свого майнового стану та доходів, отриманих ними протягом 2013 року.

Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2013 році, подається до 1 травня 2014 року до органів доходів і зборів за місцем реєстрації.

Обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи виникає у разі:

– отримання доходу від двох або більше податкових агентів (наприклад, зарплата від працедавців), при цьому якщо їхня загальна сума за рік перевищила 120 мінімальних зарплат для 2013 року – це 137 640 гривень);

– отримання окремих доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті протягом 2013 року податок не утримувався (наприклад, дохід від оренди майна, операцій з цінними паперами, отримання спадку або  цінного подарунка);

– отримання іноземних доходів.

Платникові податку не потрібно подавати декларацію, якщо він отримував доходи:

– виняково від податкових агентів;

– від операцій продажу (обміну) майна, дарування при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок на доходи фізичних осіб.

Подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку. У 2014 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2013 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього року.

Для зручності громадян, в період проведення кампанії декларування інспекція працює з подовженим робочим днем та у вихідні дні. Кожний громадянин, який декларує доходи, отримує необхідні консультації та роз’яснення з актуальних питань щодо заповнення декларації, сплати податку або отримання податкової знижки.

Також для на сайті Міністерства доходів і  зборів функціонує сервіс «Електронний кабінет платника податків», який дозволяє заповнити декларацію в електронному вигляді та направити до органу Міндоходов за допомогою інтернету. Для того, щоб скористатися цією послугою, платникові необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне безкоштовне програмне забезпечення (Центри сертифікації ключів: вул. Чубаря, 4А, т. 219-06-27, вул. Гудименко, 10А т. 213-53-36).

Довідка «Порогів»

Мешканці Ленінського району можуть надати декларацію за адресою : вул. Бородінська, 1А, каб. 103 (1 поверх).

Графік роботи :

Понеділок – п'ятниця – з 9.00 до 20.00,

субота – з 9.00 до 16.00.

Довідки за телефонами: 222-58-16, 289-96-11, 289-96-10.

Інформація надана ДПІ у Ленінському районі м. Запоріжжя.

Фото: http://alnews.com.ua/

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги