Команда адміністрації ЗНУ перемогла у змаганнях із міні-футболу серед викладачів та співробітників

Змагання з міні-футболу серед викладачів та співробітників ЗНУ відбулися 30 січня в межах університетської спартакіади. Участь у спортивному заході взяли чотири команди.

Перед початком ігор до учасників звернувся директор Спортивно-оздоровчого комплексу Михайло Протас. Він доповів про підсумки проведених спортивних змагань – із шашок та настільного тенісу – й побажав учасникам спартакіади здоров’я, спортивного довголіття, а найсильнішим – перемоги.

Суддями матчу з міні-футболу виступили студенти четвертого курсу факультету фізичного виховання Богдан Бобровицький та Андрій Мотуз, які стежили за дотриманням правил гри.

У першому «двобої» зійшлися команди адміністрації ЗНУ й факультету соціології та управління, де з рахунком 4:2 перемогу отримала команда адміністрації. В другій грі зустрілися команда факультету фізичного виховання та збірна викладачів, де перемогу здобули фізики з рахунком 8:4.

Так, у півфіналі зустрілися команда ФСУ та збірна команда викладачів. Із рахунком 14:4 перемогла команда факультету соціології та управління, яка посіла третє місце в турнірній таблиці, збірна команда викладачів, відповідно, розташувалася на четвертому місці.

У фіналі помірятися вправністю зійшлися команди факультету фізичного виховання та адміністрації ЗНУ. Із результатом 11:4 перемогу здобула команда адміністрації, команда ж факультету фізвиховання посіла друге місце.

Кожен учасник змагань отримав цінний подарунок від профспілкового комітету ЗНУ, а переможці – медалі й грамоти.

Тренер збірної ЗНУ, арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Арістенко зазначив, що рівень підготовки викладачів та співробітників вишу росте з кожним роком, як і інтерес до міні-футболу.

За матеріалами http://sites.znu.edu.ua/news_details/news_id=16064&lang=ukr

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги